Ładowanie treści... Ładowanie zależy od szybkości twojego łącza!

Sekrety Arktyki – Wkrótce nowa linia kosmetyczna marki Planeta Organica

sekrety arktyki

Według ostatnich doniesień już niebawem ukaże się zupełnie nowa i w pełni unikalna linia kosmetyczna Sekrety Arktyki – Secrets of Arctica firmy Planeta Organica. Nowa seria oparta będzie na absolutnie wyjątkowych składnikach roślinnych, pochodzących z najdalszych zakątków naszej pięknej planety.

Z uzyskanych od naszych szpiegów informacji wynika, że nowa linia – Sekrety Arktyki będzie obejmować bardzo szeroką gamę różnorodnych produktów. Wśród nich znajdą się niewątpliwie szampony, odżywki i inne środki pielęgnacyjne do włosów, naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała, takie jak scruby, peelingi, masła, olejki i wiele innych.

Niewątpliwą ciekawostką będzie również całkiem spora gama kosmetyków do pielęgnacji twarzy, w szczególności maski do twarzy, kremy do powiek i skóry twarzy, pianki do oczyszczania cery. Niektóre z nich mają być wzbogacone składnikami naturalnymi, o silnych właściwościach przeciwzmarszczkowych.

Wśród nowych kosmetyków znajdą się niewątpliwie również takie, które będą przeznaczone zarówno dla włosów, jak i ciała. Mają one aktywować wzrost i wzmocnienie, zapewniać odżywianie i regenerację, a także zapewnić zdrowy wygląd i bezpieczną odnowę.

Wszystkie kompozycje nowej serii kosmetyków naturalnych Sekrety Arktyki (Secrets of Arctica) będą skomponowane na bazie najcenniejszych składnikach organicznych, pochodzących z roślin na co dzień rosnących w najbardziej ekstremalnych rejonach arktycznych. Znajdą się w nich również m.in. olejek z cedru, algi, rokitnik, żurawina oraz malina.

sekrety arktyki

Sekrety Arktyki to pełna gama nowych kosmetyków naturalnych marki Planeta Organica

Krótkie północne lato i długie mroźne zimy – w takich warunkach mogą przetrwać tylko najsilniejsi i najbardziej zahartowani. W bardzo krótkim okresie wegetacyjnym rośliny strefy arktycznej gromadzą ogromną ilość przydatnych, niezwykle zdrowotnych i ochronnych substancji, by móc później przetrwać surową zimę. Rośliny te stanowią prawdziwą skarbnicę cennych mikro i makroelementów, witamin i minerałów, organicznych kwasów tłuszczowych o cudownych i bardzo skutecznych właściwościach pielęgnacyjnych.

Dzikie rośliny i jagody Arktyki są w 2-3 razy bardziej zdrowe i cenne, porównując je do swoich południowych kolegów. W ich składzie znajdują się wielkie ilości polifenolów – naturalnych antyutleniaczy, które mają mocne funkcje ochronne i odmładzające. Zapobiegają one przede wszystkim procesom przedwczesnego starzenia komórek, a tym samym powstawaniu zmarszczek.

Nowa seria Sekrety Arktyki marki Planeta Organica niewątpliwie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdej kobiety, która chce dbać o własną urodę i zdrowie w sposób bezpieczny i w pełni naturalny. W niezwykłych składach tych kosmetyków znajdziecie unikalne certyfikowane organiczne składniki arktycznych roślin, często zbierane ręcznie, co pozwala stworzyć skuteczne i efektywne preparaty kosmetyczne. Tak tworzone kosmetyki naturalne to prawdziwe eliksiry urody i młodości.

Jedna odpowiedź na Sekrety Arktyki – Wkrótce nowa linia kosmetyczna marki Planeta Organica

  1. Gocha - Odpowiedz

    26/06/2016 at 07:07

    Uwielbiam tą serię kosmetyków naturalnych. Szczególnie olejek z moroszki i maseczkę oczyszczającą.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.