Ładowanie treści... Ładowanie zależy od szybkości twojego łącza!

Little Siberica - naturalne kosmetyki dla dzieci, stworzone z miłością do najmłodszych

little siberica logoMarka Little Siberica to pierwsze na świecie certyfikowane organiczne kosmetyki dla dzieci, stworzone na bazie dziko rosnących roślin Syberii. Kosmetyki naturalne tej linii są absolutnie bezpieczne nawet dla najmłodszych i nie powodują alergii. Połączenie substancji organicznych, witamin i minerałów pozwala optymalnie odżywiać i nawilżać skórę dziecka, a także dawać jej doskonałą ochronę przed środowiskiem zewnętrznym.

Syberia – naturalne źródło zdrowia i urody

Niewiele jest takich miejsc na świecie jak Syberia, gdzie zachowały się ogromne obszary dzikiej przyrody. Rośliny rosną tam w sposób zupełnie naturalny, wolne od szkodliwego i niszczącego wpływu działalności człowieka. Niezwykle odporna flora, przyzwyczajona do stałej walki o życie w najsurowszym na ziemi klimacie, wykształciła niezwykle cenne właściwości. Właśnie dlatego dziko rosnące rośliny Syberii mają niezastąpione właściwości pielęgnacyjne, tonizujące i uzdrawiające. Dlatego w ramach linii Little Siberica znajdziesz kremy, olejki, mleczka, szampony, płyny do kąpieli, olejki do nawilżania i wiele innych, niezbędnych dla Twojego dziecka, już od pierwszych dni jego życia.

Little Siberica to absolutnie światowa jakość

Od urodzenia, rodzice chcą otoczyć dziecko nie tylko ciepłem i troską, ale również najlepszymi sposobami pielęgnacji. Eksperci marki Natura Siberica, jak nikt inny, rozumieją, że dziecięce kosmetyki powinny być przede wszystkim naturalne i bezpieczne. Dlatego, do stworzenia tej linii użyto unikalnych i w pełni naturalnych kompozycji, opartych na roślinach dzikiej Syberii. Warto wspomnieć, że kosmetyki Little Siberica zwyciężyły na Międzynarodowej Wystawie w Londynie w 2013 r jako najlepszy produkt w kategorii “Najlepsze dziecięce kosmetyki naturalne”.

little siberica-2Unikalna siła natury

Oprócz zwiększonego stopnia bezpieczeństwa, naturalne kosmetyki Little Siberica oferują niezwykle starannie dobrany skład. Poszczególne produkty zawierają składniki roślinne tradycyjnie stosowane w medycynie ludowej, w celu rozwiązania konkretnych problemów skóry lub włosów dziecka. Tak więc, w  skład kremu do codziennej pielęgnacji wchodzą np. organiczne ekstrakty z rumianku i nagietka. Rumianek leczy bowiem niewielkie uszkodzenia i zwalcza zarazki, natomiast nagietek nawilża i uspokaja skórę. W kremie ochronnym pod pieluszkę zawarto natomiast organiczny ekstrakt z krwawnika, który leczy i nawilża skórę. Innym przykładem może być z kolei pianka do kąpieli, zawierająca szałwię, znaną ze swoich uspokajających i relaksujących właściwości.

Najsurowsze standardy bezpieczeństwa

Produkty Little Siberica zawierają wysokiej jakości substancje organiczne, które w połączeniu z witaminami i minerałami chronią przed agresywnym wpływem środowiska zewnętrznego.
Ta unikalna linia zawiera najlepsze surowce naturalne, przeznaczone do pielęgnacji skóry, włosów i zębów dziecka. Na wszystkie produkty dostępne są ekologiczne certyfikaty jakości, a co najmniej 95% ich składników jest pochodzenia roślinnego. Czystość, naturalność i nieszkodliwość tych produktów potwierdza Europejski Certyfikat Naturalnych Kosmetyków Organicznych Cosmetic Organic Standart COSMOS, niezależnego instytutu ICEA z Włoch. Kosmetyki Little Siberica posiadają również europejski certyfikat ICEA ECO BIO, gwarantujący czystą i naturalną formułę wytwarzania.

little sibericaGwarancja naturalności

Wytwórcy kosmetyków Little Siberica, żeby możliwie w pełni wykorzystać żywą energię natury dla zdrowia naszych dzieci, nigdy nie stosują żadnych szkodliwych sztucznych składników, a stosowane formuły uwzględniają wykorzystanie najnowszych technologii produkcji. W szczególności do produkcji nie stosuje się żadnych składników pochodzących z przerobu ropy naftowej, silikonów, parabenów, sztucznych barwników. Kosmetyki są ściśle kontrolowane na wszystkich etapach produkcji, również pod kątem utrzymania cudownego działania unikalnych roślin. Warto przy tym wspomnieć, że do ich wytwarzania używane są tylko certyfikowane i organiczne ekstrakty oraz olejki z roślin Syberii.

 

Pełną ofertę kosmetyków naturalnych do pielęgnacji dzieci marki Little Siberica znajdziesz TUTAJ