Ładowanie treści... Ładowanie zależy od szybkości twojego łącza!

Planeta Organica - Kosmetyki naturalne za przystępną cenę

planeta organica

Planeta Organica – Codzienna doskonałość

Planeta Organica to marka kosmetyków naturalnych, które spełniają międzynarodowe i najbardziej rygorystyczne standardy jakości. W ich składzie znajdują się odżywcze oleje oraz ekstrakty roślinne, wzbogacające skórę w witaminy, minerały i przeciwutleniacze. Naturalne składniki produktów Planeta Organica nawilżają ciało i utrzymują jego biologiczną warstwę ochronną. Spowalniają także procesy starzenia oraz dodają tkankom skóry elastyczności.

W dzisiejszym świecie istnieje ogromna ilość metod i technik, umożliwiających skuteczną pielęgnację ciała i utrzymanie dobrego wyglądu. Pomagają w tym liczne formuły i przepisy, oparte często na naturalnych składnikach i komponentach, które często od wielu stuleci przekazywane są z pokolenia na pokolenie. I z tego właśnie bogactwa może korzystać każdy, kto będzie stosował naturalne kosmetyki Planeta Organica.formułu planeta organica

Unikalne receptury z całego świata

Wyjątkowość kosmetyków naturalnych marki Planeta Organica polega na wykorzystywaniu do ich produkcji unikalnych i sprawdzonych receptur, często stosowanych już od okresu starożytności. Są one zebrane przez najlepszych ekspertów kosmetologii nawet z najdalszych zakątków świata.

Wieki doświadczeń, uzupełnione harmonijnie rozwijaną wiedzą umożliwiają najlepszym specjalistom i technologom produkcji tworzyć produkty niezwykle bezpieczne i bardzo efektywne w działaniu. Również dzięki współczesnym sposobom weryfikacji i kontroli procesów produkcyjnych możliwe jest wytwarzanie kosmetyków o najlepszych walorach jakościowych.

Natura w każdym calu

Wszystkie produkty Planeta Organica wytwarzane są przy zachowaniu najsurowszych wymagań w zakresie jakości, bezpieczeństwa, skuteczności działania oraz przestrzegania norm ekologicznych. Surowce dostarczane do produkcji uprawiane są w warunkach ekologicznych, a ich dostawy mają zawsze charakter bezpośredni, bez pośredników, dodatkowych marż i przetwórstwa pośredniego. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie najwyższego poziomu jakościowego kosmetyków Planeta Organica, przy zachowaniu umiarkowanych cen detalicznych.

planeta organica cecepturyWarto również zauważyć, że producenci rolni z całego świata mają dzięki temu szansę otrzymywać uczciwą zapłatę za dostarczanie surowców produkowanych w warunkach naturalnych, bez wykorzystywania nawozów sztucznych oraz chemicznych środków ochrony roślin.

Doskonała jakość produktów

Eksperci producenta marki Planeta Organica pozyskują do produkcji liczne składniki i surowce z nawet najdalszych zakątków świata. W tym celu współpracujące plantacje i wytwórnie poddawane są regularnej kontroli jakości, zapewniających zachowanie autentyczności pochodzenia, świeżości oraz naturalnego pochodzenia.

Pracownicy współtworzący kosmetyki Planeta Organica odwiedzają wszystkie te miejsca, takie jak Ghana, Maroko czy Gwatemala, dzięki czemu wykorzystywane do produkcji cenne olejki i ekstrakty roślinne mają absolutnie najwyższą jakość. Mamy zatem pewność, że występujące często w produktach Planeta Organica olejek makadamia, olejek arganowy czy też masło z ziaren kakaowca zawsze pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

planeta organica jakośćNaturalne kosmetyki Planeta Organica nie zawierają bardzo wielu sztucznych i często bardzo szkodliwych komponentów, spotykanych często w kosmetykach drogeryjnych. Dotyczy to składników modyfikowanych genetycznie – GMO, detergentów synetetycznych SLS / SLES, parabenów, surfakanatów, produktów petrochemicznych, itp. Wszystkie produkty Planeta Organica wytwarzane są z wykorzystaniem składników organicznych, certyfikowanych przez światowe organizacje ICEA, ECOCERT i BDIH. Wszelkie informacje o metodach certyfikacji i kontroli kosmetyków możesz uzyskać TUTAJ.

Dlaczego Planeta Organica

Kosmetyki Planeta Organica zostały stworzone dla szerokiego grona ludzi, chcących żyć zgodnie z naturą, cieszyć się wspaniałymi efektami pielęgnacji oraz nie wydawać na kosmetyki prawdziwego majątku. Dzięki przystępnym cenom produktów każdy może prowadzić zdrowy i niezwykle modny styl życia.

Zajrzyj do naszego sklepu i poznaj wszystkie produkty Planeta Organica