Ładowanie treści... Ładowanie zależy od szybkości twojego łącza!

Natura Siberica - Naturalne źródło zdrowia i urody

natura siberica logo2Natura Siberica to marka unikalnych kosmetyków naturalnych, których kompozycje i receptury oparto na składnikach organicznych, a ich jakość potwierdzona jest certyfikatem ECO BIO i ECOCERT. Bazą formuły kosmetyków są stare receptury syberyjskich plemion, które były używane dla zachowania piękna, zdrowia i młodości przez niezliczoną liczbę pokoleń.

Natura Siberica – Wyzwanie współczesności

Współczesne kobiety coraz częściej zupełnie zmieniają swój stosunek do kosmetyków. Nie są zadowolone z popularnych i szeroko rozreklamowanych produktów pielęgnacyjnych, które zawierają niezliczoną ilość niesprawdzonych i szkodliwych składników pochodzenia chemicznego. Linie kosmetyczne Natura Siberica są natomiast odpowiedzią na współczesne potrzeby ludzi, chcących cieszyć się życiem zdrowym i w pełni zgodnym z naturą.

Produkty kosmetyczne Natura Siberica przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych. Sprawdzają się doskonale zarówno dla potrzeb młodej dziewczyny, jak i zupełnie dojrzałej kobiety. Zapewniają one doskonały wybór naturalnych środków kosmetycznych do delikatnej pielęgnacji twarzy, ciała, rąk, stóp i włosów. Są to m. in.szampony, kremy i maseczki do twarzy, żele pod prysznic, aktywne witaminy do włosów i ciała, preparaty przeciwzmarszczkowe anti-age, naturalne gęste masła, toniki i inne. Co niezwykle ważne można je stosować codziennie, bez obawy o reakcje alergiczne.

Unikalne pochodzenie składników

natura siberica-1Składniki zawarte w kosmetykach Natura Siberica rosną w absolutnie dzikim i naturalnym środowisku, rozległych przestrzeni Syberii i Dalekiego Wschodu, gdzie wciąż zachowały się zupełnie nienaruszone ludzką ręką unikalne rezerwaty przyrody. Te niezwykłe rośliny, w szczególności unikalne zioła i trawy, zdołały przystosować się do ciągłej walki o własne przeżycie w tym bardzo surowym klimacie Północy, dlatego też dostrzeżono w nich niezwykle ogromny potencjał zdrowotny i pielęgnacyjny. Specjaliści marki Natura Siberica nauczyli się wykorzystywać tę unikalną energię życia, zaklętą we właściwościach wielu naturalnych składników roślinnych, dzięki czemu tworzą zupełnie unikalne produkty pielęgnacyjne.

Na czym polega różnica

Główną zaletą stosowania kosmetyków naturalnych jest to, że nie maskują one problemów pielęgnacyjnych, lecz zmierzają do ich rozwiązania. Przykładem może być chęć uzyskania większego blasku włosów, który nasila się dzięki odżywianiu cennymi witaminami i minerałami, a nie dzięki “magicznym” migoczącym cząsteczkom w składzie preparatu. Natomiast głębokie oczyszczanie skóry jest możliwe dzięki twardym okruszkom pochodzenia naturalnego, np. pestek moreli, a nie syntetycznym granulkom, powszechnie występującym w kosmetykach drogeryjnych.

natura siberica-4Wiele związków chemicznych, powszechnie dodawanych do kompozycji zwykłych kosmetyków, jest wyraźnie szkodliwe dla zdrowia, co może również zwiększać ryzyko wystąpienia poważnych chorób. Z zasady, “chemiczne” kosmetyki nie są właściwie dopasowane, dzięki czemu skóra może być przez nie stale uszkadzana, a zawarte w nich związki będą przenikać do wnętrza organizmu.

Naturalne kosmetyki Natura Siberica mają natomiast łagodne działanie i nie podrażniają skóry ciała. Dzięki odpowiednio dobranym i organicznym komponentom nie przesuszają, nawet przy częstym używaniu, a ponadto odżywiają i dostarczają wielu przydatnych substancji, takich jak witaminy, przeciwutleniacze, aminokwasy, czy minerały. Dzięki codziennemu używaniu naturalnych kosmetyków Natura Siberica, włosy i skóra mają szansę wprost tryskać swoim zdrowym i świeżym wyglądem.

Natura w każdym calu

W składzie produktów Natura Siberica znajdują się często ekstrakty z surowców, takich jak: cladonia śnieżna – posiadająca niezwykłe właściwości odmładzające, sophora japońska – regulująca metabolizm tłuszczów i przyspieszająca procesy regeneracji, czarny kawior – zawierający dużą ilość cennych substancji, w tym kwasu foliowego, sodu, magnezu, żelaza, pozwalających na doskonałe odżywiania skóry.

natura siberica-3Kosmetyki Natura Siberica szczycą się tym, że nie zawierają w swoim składzie takich związków jak: parabeny, składniki pochodzące z przerobu ropy naftowej, silikony czy sztuczne barwniki i aromaty.

Czystość formuły kosmetyków Natura Siberica gwarantowana jest europejskim certyfikatem ICEA. Co najmniej 95% zawartych w nich składników jest pochodzenia roślinnego i w większości pozyskiwanych drogą zbieractwa, z dziko rosnących i rozległych zasobów Syberii. Warto również wspomnieć, że wszystkie kosmetyki tej marki wytwarzane są na bazie ziół, olejków i ekstraktów certyfikowanych przez ECOCERT.

 

Pełną ofertę kosmetyków naturalnych marki Natura Siberica znajdziesz w naszym sklepie internetowym