Ładowanie treści... Ładowanie zależy od szybkości twojego łącza!

Orientana - Azjatyckie formuły kosmetyków naturalnych

logo firmy orientana

Orientana jest polską marką kosmetyków naturalnych, stworzoną w nawiązaniu do bogatej kultury Azji oraz ekologicznego stylu życia. Przywołuje najlepsze doświadczenia tradycyjnych metod pielęgnacji urody i dbałości o zdrowie. Przy tworzeniu tych wyjątkowych produktów korzysta się z unikalnych formuł kosmetycznych, pochodzących z najdalszych zakątków Dalekiego Wschodu, które w Europie nie zostały dotąd upowszechnione.

Czym są kosmetyki naturalne marki Orientana

Dzięki współpracy z najlepszymi kosmetologami stworzono wyjątkową linię kosmetyków naturalnych, opartej na ekstraktach niezwykle cennych roślin azjatyckich. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie doskonałych efektów pielęgnacyjnych, wspierających regenerację skóry i włosów, bez zakłócania ich naturalnych funkcji fizjologicznych. Produkty marki Orientana nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, szeroko rozpowszechnionych w produktach drogeryjnych i supermarketowych.

labolatorium firmy orientanaKosmetyki naturalne Orientana wytwarzane są w Indiach oraz na Tajwanie, dokąd dostarczane są najwyższej jakości surowce roślinne, pochodzące w większości z obszarów tropikalnych i subtropikalnych. Szczegółowa kontrola dostaw zapewnia dostęp do składników roślinnych, pochodzących z azjatyckich upraw ekologicznych, a także upraw własnych. Indyjskie procesy wytwórcze zostały docenione i certyfikowane przez rząd Indii jako zgodne z zasadami Ajurwedy, Unani oraz Siddha.

Jakość i naturalność przede wszystkim

Kosmetyki naturalne marki Orientana maja restrykcyjnie dobierany skład INCI i nie zawierają silikonów, parabenów, PEG’ów, produktów pochodnych ropy naftowej, takich jak wazelina, olej mineralny, parafina, a także szkodliwych wzmacniaczy koloru i zapachu. Poszczególne składniki nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają surowców odzwierzęcych, z wyjątkiem pszczelego wosku, koziego mleka oraz śluzu ślimaka, pozyskiwanych bez szkody dla zwierząt. Kosmetyki naturalne serii Orientana zostały przebadane dermatologicznie.

modelka firmy orientanaCzym się wyróżniają kosmetyki Orientana

Orientana to marka kosmetyków wyróżniająca się na rynku, ze względu na stosowanie jedynie naturalnych i nieprzetworzonych ekstraktów roślinnych, a także tłoczonych na zimno olejów naturalnych oraz maseł roślinnych. Dzięki restrykcyjnym warunkom produkcji oraz unikalnym azjatyckim formułom poszczególne produkty tej serii doskonale przywracają naturalne funkcje skóry, a w szczególności pobudzają jej metabolizm i regenerację. Łagodne składniki roślinne zapewniają z kolei brak odczucia podrażnień i uczulenia. Niektóre kosmetyki są wytwarzane ręcznie, z zachowaniem oryginalnych i sprawdzonych receptur, pochodzących z tradycyjnej medycyny naturalnej Dalekiego Wschodu.

Marka Orientana dba również o środowisko naturalne i wykorzystuje do swoich produktów jedynie opakowania biodegradowalne lub poddające się recyklingowi. Jest ona doskonałym wyborem dla wszystkich osób zainteresowanych nie tylko zdrowym i pięknym wyglądem, ale również ceniących sobie zgodny z naturą styl życia.

 

Pełną ofertę produktów marki Orientana poznasz na naszej stronie sklepu LifeTree.pl