Ładowanie treści... Ładowanie zależy od szybkości twojego łącza!

Jak zadbać o piękne usta w 10 krokach

usta

Kto nie chce pięknych, różowych i soczystych ust? Jest to marzenie każdej dziewczyny. Oto kilka prostych wskazówek, dzięki którym można uzyskać wspaniałe usta. Jak zatem odpowiednio dbać o swoje usta?

Dbanie o swoje usta właściwie nie jest trudne. Trzeba tylko przestrzegać kilku prostych zasad. Nie trzeba również drogich produktów lub kosmetyków. Składniki, które na pewno masz w domu, mogą być do tego idealne!

Jak dbać o usta krok po kroku?

 1. Zacznij dbać o usta od rana. Podczas mycia zębów rano, pocieraj usta delikatnie szczoteczką. Usuniesz suchą skórę z warg i delikatnie je złuszczysz.
 2. Teraz czas na nawilżanie. Zastosuj małą ilość olejku naturalnego na usta. Pocieraj usta palcami, a następnie ściśnij wargi ze sobą przez 25 sekund. Zasadniczo, proces ten daje miękkie i nawilżona usta. Świetnie nadaje się do tego olej kokosowy lub cynamonowy.
 3. Zastosuj szminkę lub pomadkę, najlepiej od producenta kosmetyków naturalnych. Zastosuj swoją ulubioną szminkę na ustach. Osobiście polecamy produkty polskiej firmy Sylveco i Orientana. Kosmetyki pielęgnacyjne do ust znajdziesz TUTAJ.
 4. Dobry błyszczyk zadba o wargi. Nałóż grubą warstwę błyszczyku. Ściśnij wargi przez 25 sekund, aby się równomiernie wchłonął.
 5. Co dalej? Spójrz w lustro i uśmiechnij się. Widzenie własnego wizerunku w lustrze zależy w znacznej mierze od naszego nastawienia. Dobry humor zawsze wspomaga nasz wygląd.
 6. Czas wyjść. Teraz jesteś gotowa do wyjścia na zewnątrz.

I jeszcze kilka ważnych wskazówek. Podczas pobytu na zewnątrz, musisz być zawsze gotowa zrobić następujące rzeczy:

 1. Miej przy sobie szminkę, błyszczyk i nawilżacz. Gdy jesteś gotowa, aby wyjść z domu, zawsze miej przy sobie powyższe kosmetyki. Gdy makijaż ust ulegnie starciu, delikatnie zetrzyj usta wilgotną ściereczkę i dopiero na nowo nałóż kolejne warstwy kosmetyków.

Po powrocie do domu także trzeba zadbać o swoje usta.

 1. Zmycie makijażu. Umyj twarz lekko ochlapując ją wodą. Poczujesz komfort i relaks, jeśli woda będzie chłodna. Podczas mycia twarzy, masuj usta delikatnie, opuszkami palców. Pozwoli to na pozbycie się zanieczyszczeń z warg.
 2. Teraz trochę nawilżenia. Wieczór z rodziną, to czas, kiedy możesz spokojnie przytrzymać środek nawilżający na swoich ustach. Jest to również podstawa ich pielęgnacji.
 3. A na noc? Tuż przed pójściem spać nałóż trochę balsamu na usta. Niekoniecznie musi to być środek stricte kosmetyczny. Poszukaj w kuchni. Nie ma na przykład nic lepszego, niż miód!. Weź kilka kropli miodu i zastosuj na usta. Teraz wklep go delikatnie opuszkami palców. Zostaw trochę świeżego miodu na ustach przez noc. Rano wróć do punktu nr 1.

Jeżeli zastosujesz się do powyższych wskazówek, możesz łatwo uzyskać odżywione i jędrne wargi, każdego dnia.

 

Jedna odpowiedź na Jak zadbać o piękne usta w 10 krokach

 1. Patrycja - Odpowiedz

  06/11/2017 at 09:03

  Ja znam jeden , skuteczny krok do pięknych ust – makijaż permanentny.
  Po tym zabiegu usta wyglądają zjawiskowo!

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.